Pokoje w górach 

 

Oferta wykonania i utrzymania stron internetowych.Proponujemy Państwu usługę wykonania strony internetowej Państwa obiektu oraz umieszczenia jej na naszych serwerach , co pozwoli w pełni zaprezentować Państwa ofertę w internecie.

W ramach standardowej usługi wykonamy dla Państwa stronę internetową opartą na wybranym przez Państwa szablonie, składającą się ze strony głównej i 3-4 podstron. Dostępne szablony, i przykładową witrynę wykonaną w oparciu o każdy z nich prezentujemy tutaj .

Wykonana strona otrzyma swój unikalny adres internetowy w formacie www.nazwa.oox.pl , pod którym będzie dostępna w internecie. (np. www.schronisko.oox.pl )

Wszystkie materiały niezbędne do wykonania strony (teksty , zdjęcia) przesyłacie Państwo do nas mailem, nazwę w adresie strony wybieracie sami. Może to być nazwa Państwa obiektu turystycznego lub inna dowolna przez Państwa ustalona.

Po wykonaniu strony macie Państwo możliwość oceny jej wykonania i zlecenia odpowiednich poprawek. Po zaakceptowaniu przez Państwa i uiszczeniu opłaty strona pojawia się w internecie pod ustalonym adresem. Adres strony w ramach opłaty zostaje Państwu udostępniony na rok , po tym terminie opłatę należy odnowić. Cennik opłat przedstawiony jest tutaj.

Na naszych serwerach możemy również udostępnić miejsce dla już posiadanej przez Państwa strony internetowej wraz z nadaniem jej wybranego przez Państwa adresu.

Dodatkowo w ramach usługi związanej z utrzymaniem strony na naszym serwerze otrzymują Państwo 2 adresy e-mail w formacie adres@nazwa.oox.pl (np. biuro@schronisko.oox.pl ).W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt : admin@oox.pl

Polecamy strony:

| Rozkład jazdy kolei | Serwis drukarek Kraków | Naprawa drukarek HP | info praca | Strony internetowe Kraków

© Copyright WAKACJE.OOX.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.